GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fajans 8448328
nr 844 8328
Fajans
2 delar, höjd: 16-30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 september 2013
kl 19:10:07
150 kr
150 kr
200 kr
700 kr
300 kr
400 kr
500 kr
700 kr
Fajans
Kondition: slitage, skador
nr 844 8328
Fajans
2 delar, höjd: 16-30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 800 kr |
måndag 2 september 2013 |